פירוש חלומות
 
פירוש חלומות I חלום I חלומות I פתרון חלומות .
לפתרון חלום ( בתשלום)  חייג/י וואצאפ
050-9609554 יוסף חי
 
אנשים מרבים לספר לי שהם חולמים חלומות והם מתגשמים לאחר כמה ימים,לחלומות הללו יש הסבר רוחני מהאוד ברור.
חלום הוא למעשה רמז או אזהרה לעתיד הקרוב ואם נדע את פירוש החלום נוכל להציל את הצמנו ממצבים לא נעימים בעתיד.
במידה ויש לכם חלומות שחוזרים על עצמם,ברוב המקרים מדובר ברמז שחשוב למישהו למעלה שתעשו משהו לגביו.
 
חלום חלמתי והנה ...
ישנם חלומות המטביעים בנו חותם, חלומות טעונים חסרי פשר שלעולם לא נשכח, וחלומות מופלאים שלא נרצה לשכוח.

כשמישהו אחר מדבר על חלום שחלמת תמיד נדמה שהוא בכלל לא מבין מה עבר עליך כשחווית את העוצמה הרגשית שנלוותה אליו. ההסברים, מלומדים ככל שיהיו לא יכולים לספק הקלה לתחושות החזקות או לפחדים שאחזו בך. חלומות מצטיירים בעינינו כדבר כה אישי ופרטי שאיננו יכולים אפילו לדמיין שמישהו אחר יפתור אותם. אולי מכאן דווקא נובעת הבעיה - אולי לא צריך לחשוב על העניין כעל פיתרון חלומות אלא כעל הקלה, הסבר של חלום תמיד מהווה הקלה.

חלומות

חלומות הם חלק מהתהליכים הטבעיים של המערכת האנושית. למעשה אי אפשר להתקיים ללא חלימה. הגוף, (או יותר נכון המערכת האנושית המפוארת) מוכרח לישון כפי שהוא מוכרח לאכול. אבל מדוע אנחנו מוכרחים לחלום חלומות ?

הנה סיפור ששמעתי ממנהל עבודה וותיק.לפני הרבה שנים בניתי בניין של שמונה קומות באחת השכונות בחיפה. הבנין היה חשוף לרוחות העזות שנשבו מן הים באוגוסט והפועלים הילכו בזהירות על הפיגום. יום אחד כשעבדנו על פיר המעלית שמענו זעקה מקפיאת דם. רצנו מיד לכיוון החלונות והבטנו מטה. ראשי כל פועלים ביצבצו משאר החלונות מתבוננים מטה בעוד אחד מהפועלים יצאו בריצה אל ערימת החצץ הגדולה שהוצבה בכניסה לבניין.

בזהירות החל לחפור בידיים בערימה הגדולה. מיד ירדתי עם הפועלים שהיו איתי למטה מבין את מה שקרה. כשהגעתי למטה פגשתי את מנהיג קבוצת הפועלים בפנים לבנות מפחד שהחל להסביר את מה שקרה.

מסתבר שאחד הפועלים מעד מפיגום הקומה השישית ונפל מטה. חברו הטוב ושותפו לעבודה ראה אותו נופל לערימת החצץ זועק לעזרה כשהוא דוהר במדרגות במחשבה לעזור לו. כשהגיע לערימה לא מצא ממנו אפילו זכר. בשלב זה החלו רבים למרר בבכי. " גופו התרסק לחתיכות כל כך קטנות מעוצמת הנפילה עד כי לא נשאר ממנו זכר" זעק בכאב. ואכן במבט מהיר מסביב לא היה לאיש ולו זכר. התחלנו לחפור בערימה. ככל שעבר הזמן גבר המתח. האיש נפל בוודאות מהפיגום ושום סימן לא נראה. את ערימת החצץ שעמדה בחוץ שיטחנו לשכבה דקיקה וכלום. הם הפצירו בי להזמין אמבולנס למרות שהסברתי להם שללא פצוע אף אמבולנס לא יסכים להגיע.

הרגעתי את כולם שהיו בני אותו כפר בגליל ושכנעתי את כולם לחפש אותו ברחבי הבניין הגדול. קראנו בשמו בקולי קולות, סרקנו כל פינה ועברנו בין כל החדרים ובכל הקומות. גם במרתף הוא לא היה.

לאחר כשעה החלטתי לקחת עימי את חברו שעצר את עצמו כל אותו זמן מלמרר בבכי כדי שיכוון אותי אל ביתו של האיש. הנסיעה אל הכפר ארכה כעשרים דקות במהלכן נשבע האיש שראה את נפילתו ולא הזה אותה.

אישתו פתחה את הדלת והציצה בנו במבט תמה. החבר בעיניים אדומות מדמעות הציג אותי ושאל איפה חברו. האישה שאלה בזעף "מה הוא כבר עשה ?" החבר נשבע שכלום. ואז אמרה שבעלה יצא לעבודה בבוקר אבל חזר מוטרד וביקש שלא לראות אף אחד ורץ לחדר. "המשוגע התכסה בשמיכת פוך" הוסיפה אחרינו כשפנינו במהירות לחדר השינה.

אך הוא לא היה שם. המיטה היתה ריקה. האישה שעמדה בפתח החדר הצביעה למטה. מתחת לכיסוי המיטה ביצבצה שמיכת פוך. התכופפנו ומצאנו את האיש ישן. ניסינו להעיר אותו שוב ושוב אך האיש לא התעורר. כל פעם שטפחנו על כתפו הידק את השמיכה על ראשו וסירב לקום. לבסוף משכנו אותו ממקום המסתור מקופל בשמיכה הכבדה.

הצלחנו לחלץ את השמיכה מאחיזתו העיקשת והבטנו באיש. האיש ניסה בעפעפיים מכווצות בזעף להמשיך לישון ורטן לעברנו. בדקנו את גופו שהיה שלם וללא שום סימן דם. לבסוף לאחר שהזזנו את כל איבריו ולא שמענו כל גניחת כאב קם ברוגז והפציר בנו שנעזוב מיד כי אנחנו מפריעים לו לישון !


------------------

הסיפור ממחיש בצורה טובה את הסיבה לרוב החלומות שאנחנו חולמים. האיש פשוט היה חייב דרך חלימת חלום לעכל בעיני רוחו את מה שקרה לו כדי שיוכל להמשיך בחייו.

כל יום אנחנו פוגשים מציאות עמוסת אינסוף גירויים וסוגי מידע שונים. איך נוכל להמשיך בחיינו לולא נוכל להפטר מהמשא הקיים כדי לקבל משהו חדש ? לכן תינוקות ישנים הרבה. מה שהם חווים לראשונה מותיר בהם רושם כה עז שהם חייבים "לישון על זה". כבוגרים איננו יכולים אפילו לדמיין מה המשמעות של פגישה עם משהו שאף פעם לא ראינו ואיננו יודעים דבר לגביו. עוללים פוגשים זאת כל הזמן.

אבל מה לגבי חלומות אחרים ? חלומות שאנחנו חשים בבירור שהם שונים. חלומות עם מסרים מסויימים המיועדים לנו אישית. אמנם אנחנו חשים בבירור שהם מסתתרים שם אך מדוע אינם נגישים ?

 

פירוש חלומות

אם אתם משוכנעים שחלמתם חלום עם מסר מיוחד ואישי המיועד לכם, עצרו. לפני שאתם רצים לשלם לידעונים עבור פירוש חלומות, דעו שאתם אלה שיכולים לדעת על חלומות שחלמתם יותר מכל אדם אחר.

הדרך הנכונה לגשת אל הנושא היא ההבנה שבעצם חלומות לא "חולמים סתם". הסוד והגישה הנכונה להסבר חלום היא יכולת העיכול שלכם בהקיץ -יכולת זו היא בעצם המפתח שלכם לפיתרון חלומות.

ישנן המון שאלות שיכולות לעזור להבין מה המסר שהועבר דרך חלום.

להיכן מובילים חייכם ? מישהו חדש הצטרף אליהם ? מה רוחש אצלכם מתחת לחיי היומיום ? מה חייכם צריכים שכה חסר ? מה פגשתם שהתיר בכם רושם מוזר או יוצא דופן ?

ספרים על פירוש חלומות ולמעשה כל נוסחה גסה אחרת יכולים לעזור אם בכלל, מעט מאוד. אתה הוא זה שראה את המראות. אתה היחידי שראה אותם במו עיניו וחשוב מכך- בידיך צרור המפתחות המשוכלל ביותר להבין את עולמך.

כפי שמחט תקליט תצרום כשתגיע לשריטה על תקליט גם אתה יכולה לבד וללא עזרה לנסות לאתר ולהבין היכן ומה בתהליכים ובדברים שפגשת בחייך יבוא לידי ביטוי דרך חלום, או חלומות חוזרים. מהבנה זו ניתן לשכלל את התחושה המיוחדת לגבי הדבר שכה חשוב לך להבין.


-----

אדם שבקיא במפת חייו ועולמו יכול לשחזר חלומות ולפתור את פירוש המסר במהירות. אדם שמבין את חשיבות מהירות העיכול דואג לנטרל את אותם דברים שדרושים עיכול יסודי מפנה את שנתו לאפשרויות מתקדמות בהרבה.

באחת הזמירות ביום כיפור ניתן לשמוע : "בן אדם מה לך נרדם ? " ורמז גדול טמון כאן לדעתי.

ערנות שמובילה לעבר מודעות אמיתית יכולה לעזור לנו לישון. חלומות בהקיץ יחבלו במציאות ובשינה עצמה.

logo בניית אתרים