הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
   יוסף חי קבלה מעשית 
Love binding  I click go to my en page
Jewish Kabalah & Love binding worldwide 011972-509-609-554
.ביטול עין הרע I החזרת אהבה I ביטול כישופים.


 

   דף הבית    צור קשר עם יוסף חי    כישופי אהבה    לחשים     קבלה
   פורום מיסטיקה    סגולות עין הרע     עין הרע    טיהור    פתרון חלומות
   מזל וגורל    נומרולוגיה    קריאה בקפה    What is Kabbalah?    סגולות
   קבלה    Jewish Kabalah    החזרת אהבה    זוגיות    אהבה
   הצלחה פרנסה    סגולות    סוד החלומות    כישוף    מאגיה
   טיהור טיפ    נגד עין הרע    ביטול כישוף    וודו    פרנסה
   מחזיר אהבות    רוחניות    מיסטיקה    מורה רוחני    יוסף חי כתבה
   יעוץ רוחני טלפוני    spells witchcraft    דף פייסבוק    contact joseph chai    love spell
   Psychic Test    Wicca What Is It    magick Spells Casting    love spells list    לתשלום מאובטח
   החזרת אהבה פרסום
 
    דף הבית
    צור קשר עם יוסף חי
    כישופי אהבה
    מאגיה
    סיפור אישי
    לחשים
    חומרי כישוף
    גילגול נשמות
    קבלה
    רשימת תפוצה
    ספרים מומלצים
    שחרור מחרדה
    יוסף חי
    התמודדות עם חרדות
    רוחניות
    ABOUT us
    קמעות
    מלאכי הריפוי
    טיהור הגוף והנפש
    Evil Eye2
    סגולות עין הרע
    עין הרע
    טיהור
    פתיחה און ליין
    סיאנס
    החלפת הוספת שם
    תקשור2
    פתרון חלומות
    מיסטיקה קבלה
    מזל וגורל
    נומרולוגיה
    הפנג שואי
    הילות וצבעים
    ברכה בוידאו
    קריאה בקפה
    רייקי
    גרפולוגיה
    שדים
    מכשף
    מדיום
    רוחות
    רוחות בוידאו
    פתיחת גורל
    קבלה
    What is Kabbalah?
    Kabbalah
    סיפור מפחיד
    מוות קליני
    article הורדות
    קבלה הקדמת ספר הזוהר
    תהילים
    הבהרה משפטית
    סגולות
    דיבוק
    קבלה
    אנימציות
    Jewish Kabalah
    יוסף חי
    החזרת אהבה
    זוגיות
    אהבה
    אהבה
    הצלחה פרנסה
    סגולות
    אירגת הרמבן
    סוד החלומות
    אסטרולוגיה
    חינם לסלולרי
    מתקשר
    ביטול כישוף
    English
    mail me שלח מייל
    פירוש שמות
    מחזירי אהבה
    וודו
    פרנסה
    מזלות
    מחזיר אהבות
    זיווג
    רוחניות
    מיסטיקה
    מורה רוחני
    русский
    יוסף חי כתבה
    אסטרולוגיה
    יעוץ רוחני טלפוני
    spells witchcraft
    דף פייסבוק
    contact joseph chai
    love spell
    Psychic Test
    Wicca What Is It
    magick Spells Casting
    love spells list
    paypal paymant
    לתשלום מאובטח
    החזרת אהבה פרסום
לתשלום על בדיקת התאמה / ייעוץ רוחני נא לחץ על הלוגו 


  וודו לא מומלץ! 

השם וודו מעלה מחשבות על טקסים אקסטטים, ריקודים פרועים, העלאת קורבנות, בובות עם סיכות הנעוצות בהן וכו'. אולם, סיפור הוודו שונה מתפיסה חשיבתית זו, מדובר בסיפור מסע של דת אשר מוצאה באפריקה אל העולם החדש, מיזוג בין דת זו לדת הנוצרית של בעלי העבדים באותה תקופה, והשימוש שהאפריקאים עשו בוודו כדרך לשמירה על זהותם, כבודם ועל התקווה בעולם המדכא והקשה אליו נלקחו בכוח.

דת הוודו הינה הנגזרת של הדתות העתיקות אשר היו ידועות באזור אפריקה מאז תחילת הציויליזציה האנושית. ישנם המעריכים כי תרבויות ודתות אלו הן בנות יותר מ- 10,000 שנה, זה אם כן מזהה את הוודו כמקור הטוב ביותר בתהליך ההבנה של מערכת האמונות הדתיות שהוטמעו במהלך השנים באמריקה.

למרות שהתבונה המהותית בוודו מקורה באזורים שונים באפריקה זמן רב לפני הגעת האירופאים לאזור ותחילת תקופת העבדות, מבנה הוודו, כפי שהוא מוכר כיום, נוצר בהאיטי כבר בזמן השלטון הקולוניאלי של האירופאים באזור Hispaniola , (הנמצא בין קובה מצד אחד ופורטו ריקו בצידו השני). באופן אירוני, הייתה זו ההגירה הכפויה של העבדים מאפריקה מקבוצות אתניות שונות שיצרו את נסיבות ההתפתחות של הוודו. קולוניאליסטים אירופאים חשבו כי על ידי דיכוי הקבוצות האתניות לא יוכלו אלו ליצור קהילה ולהתאחד. אולם, בתוך הסבל שנגרם על ידי העבדות, האומללות, העליבות, מצאו אפריקאים שהגיעו בעל כורחם לאמריקה את הדרך והאמונה המשותפות להם.
 
חלוצי דת הוודו החלו להתפלל לאלוהים שלהם, ולהתאים לעצמם טקסים, פולחנים, בהם היה שילוב אמונות של הקבוצות האתניות השונות. התוצאה הייתה שאמונות של קבוצות דתיות מגוונות אוחדו והותאמו למערכת אמונות אחת עבור כולם וכך נוצרה הדת החדשה : וודו – משמעות המילה היא רוח, נפש, נשמה.

דת אפריקאית-קריבית זו הכילה אלמנטים רבים של אמונות אשר היו שייכים לקבוצות אפריקאיות כמו: fon, Nago, Ibos, Congo, Ethiopians, Caplaous ועוד..

בתוך קהילת הוודו אין טעויות, אלו העוסקים בוודו מאמינים כי אין מקרה או אירוע אשר יש לו חיים משלו, העולם הוא אחד לכולם, לכל פעולה יש השפעה על משהו אחר. הטענה היא כי המדע יודע זאת והטבע יודע זאת. האמונה היא שלמרות שהאנושות מורכבת מפרטים, כל אחד מפרטים אלו משרת כלל אחד, כך שבעצם מה שאתה עושה לאחר אתה עושה לעצמך מכיוון שאתה הוא האחר והאנשים משמשים כמראות של נפש האחר. הוודו היא אמונה אנימיסטית, כלומר אמונה שהרוח והנשמה קיימים בכל אובייקט, בין אם מדובר בתופעות טבע ובין אם מדובר בחפצים דוממים, והמשמעות של כך היא
שהנפש / רוח היא דבר אוניברסלי.

קיים אלוהים אחד בדומה לשאר הדתות המוכרות אשר נקרא Bon Dieu, אלוהים זה נגלה/ בא לידי ביטוי דרך כל רוחות האבות הקדמונים שיכולים לגרום לטוב או לרע ולכן יש לכבדו בטקסים. בנוסף לכך, קיימים רבדים נוספים ומגוונים של ישויות עליונות ובהם 3 עיקריים:

Loa * ("לואה") - אלו הן רוחות/נשמות אשר שולטות בטבע, שולטות בכוחות הטוב והרע ובאספקטים שונים של חיי היומיום הנוגעים למשפחות המאמינים כמו: בריאות, אושר, עושר וכד'.

ה- Loa מתקשרות עם בני התמותה על פני האדמה. במהלך טקסי הוודו, רוחות אלו יכולות להשתלט על גוף האנשים אשר משתתפים בפולחנים, ה- Loa משתלטת על גוף המאמין (כמו "דיבוק") והמאמין מצידו הופך ל- Loa אשר מוסרת דרכו עצות, אזהרות ורצונות. ה- Loa יוצרות פנטאון של אלוהויות שכוללות את: Damballah, Ezili, Ogu, Agwe, Legba ועוד..

* ישויות האחראיות על המזל אשר נקראות Twins - שילוב מסתורי ומעניין של כוחות מנוגדים האחראים לטוב ולרע, לשמחה ולעצב וכד'.

* המתים – מדובר בנשמות של בני משפחה אשר מתו אולם בני משפחתם מתעלמים מהם, רוחות אלו הן המסוכנות מכולם.

הוודו נחשבת כדת פרקטית הנוטלת חלק חשוב במסגרת המשפחתית והקהילתית. האספקט העיקרי בוודו הוא ריפוי אנשים ממחלות. המאמינים מגיעים לכוהנים ששימשו בעיקר כמורים רוחניים ומרפאים עממיים, בכדי לבקש עזרה ועצה, הדרכה רוחנית, מרפא למחלות, ואלו ניתנו להם על ידי שימוש בעשבי מרפא, תרופות שעוברות מדור לדור ואמונה (ריפוי דרך אמונה), בנוסף לכך, נעשה גם שימוש בלחשים שונים וכשפים כמו לחש לבריאות, לאהבה, לחשי טבע, לחשי טיהור וכו'. מעמד הכהונה של הוודו מורכב הן מגברים והן מנשים ותפקידם כולל ריפוי, ביצוע טקסים דתיים בכדי לקרוא לרוחות או לשם פיוס הרוחות, קיום טקסי חניכה לכוהנים חדשים, חיזוי העתיד וקריאת חלומות, הטלת כישוף ויצירת הגנות, רקיחת שיקויי אהבה למטרות שונות.

על פי הוודו, קיים מעגל מקודש בין החיים למוות. פולחני הוודו כוללים תפילות, תיפוף בתופים, ריקוד, שירה והקרבת חיות כקורבנות. מוזיקה וריקודים הם גורם המפתח בטקסי הוודו (טקסים אלו כונו בידי התושבים הלבנים "ריקודי לילה" או "ריקודי וודו"). ריקודים אלו לא היו הקדמה להשתוללות מינית, כפי שחשבו אחרים לעיתים קרובות, אלא הריקוד הוא הביטוי להתחברות רוחנית עם האלוהויות השונות ועם עולם הרוחות.

בטקסים אלו כניסה לטראנס היווה חוויה מרכזית, זהו מצב שבו תודעת המאמין מושעית ואת מקומה תופסת ישות של אל או רוח אשר משתלטת על הגוף. מדובר מבחינת המאמין לכניסה לקשר עם "העולם האחר", עולם של רוחות האבות הקדמונים, ישויות על טבעיות וחיות בעלות משמעות סמלית כגון הנחש.

מקצב התופים שימש כמעין פתח ל"עולם האחר", התופים לא היו רק חפצים דוממים אלא הם היו חפצים מקודשים בעלי כוחות משלהם.

קיימים שני סוגים של טקסי וודו עיקריים:

ראדא – מופיעים בו אלים ממוצא אפריקאי מקורי, רוחות אבות קדמונים, שהאופי שלהם עדין יותר, טוב יותר ומיטיב.

פטרו – הרוחות המופיעות בו מקורם בתקופת העבדות והאופי שלהם אלים יותר. טקסים אלו מזוהים עם המאגיה השחורה בוודו.

הכוהנים שעסקו במאגיה השחורה נקראו: Bokors. (ידועים גם בשם: "המשתמשים ביד שמאל"), העיסוק שלהם במאגיה השחורה כלל יצירת זומבים, הטלת קללות על ידי שימוש בבובה ונעיצת מחטים בה, רקיחת שיקויי רעלים ואפילו אורגיות.

יש לציין כי טקסי הפטרו אינם המרכיב העיקרי בוודו אלא מרכיב שולי ומעטים הם אלו העוסקים בו.

לרוע המזל, הציבור הרחב תופס את טקסי ופולחני הוודו באופן שלילי ולעיתים אף טוענים שהטקסים קשורים למעשי רשע. למרות הסטאטוס האצילי של הוודו כאחת מהדתות העתיקות בעולם, היא מאופיינת על ידי הציבור כ-ברברית, פרימיטיבית, בעלת אוריאנטציה מינית מופקרת, המבוססת על מוטיבים הקשורים לאמונות תפלות. תדמית זו נגרמה ברובה כתוצאה ממאמצים בלתי נלאים של האירופאים, אשר פחדו מכל דבר אשר קשור לאפריקאים, לדכא ולעוות דת ייחודית זו אשר פרחה ושגשגה בקרב העבדים שלהם. כאשר הובאו העבדים האפריקאים לאמריקה, הם הביאו עימם את הדת שלהם, אולם מכיוון שעבדות משמעותה היא בין השאר לשלול מהאנשים את שפתם, מנהגיהם, תרבותם, מורשתם, היה עליהם למצוא דרכים לשמור על דתם. הם נאלצו לעשות זאת בסתר מכיוון שבמקומות מסוימים העונש על תרגול הדת היה עונש מוות. בנוסף לכך, בכדי שהוודו כדת תוכל לשרוד היה צורך להתאים אותה לנסיבות הקיומיות בהם חיו האפריקאים, כמו למשל העובדה שהאפריקאים איבדו את שפתם המקורית במשך השנים וחשיפתם לדת הנוצרית של אדוניהם. כתוצאה מכך, ניתן להבחין באלמנטים נוצרים רבים שנוספו במהלך הזמן לוודו.

כאשר הצרפתים שהיוו את הממשל הקולוניאלי בהאיטי הבינו שהדת האפריקאית מהווה איום על המערכת הקולוניאלית, הם אסרו על כל עיסוק הקשור בדת זו והענישו באופן חמור ביותר את העוברים על החוק. מאמינים רבים בוודו נעצרו ונאסרו ועונשם היה הצלפות ותלייה. המאבק והרדיפה אחר המאמינים ארך כ- 300 שנים, אולם אף אחד מהעונשים החמורים לא הצליח לדכא ולמגר את התופעה. להפך, זה עודד את הוודו לצמוח ולפרוח תחת תנאים תרבותיים קשים מאוד. הכוח אותו הפיקו האפריקאים בהאיטי מהוודו היה חזק מאוד עד כדי כך שיכלו לשרוד את הרדיפה האכזרית של השליטים הצרפתיים באזור. היה זה הכוח אשר נתן להם את האומץ למרוד, כוהני הוודו התייעצו עם האורקולים שלהם ולמדו מפיהם כיצד עליהם ללחום את המלחמה הפוליטית בכדי לנצח. המרד פרץ לאחר ביצוע טקס פטרו, בשנת 1791 ונמשך עד לשנת 1804 כאשר אז זכתה האיטי בעצמאות.

הוודו הצליחה לשרוד כדת לגיטימית במספר אזורים בעולם, כמו ברזיל שם היא נקראת Candomble ובקרב דוברי האנגלית בקריביים שם היא נקראת Obeah. שבט ה- Ewe בדרום טוגו ודרום מזרח גאנה הם מהמאמינים הדבקים והמסורים ביותר של הוודו.

לעומת זאת, ברוב אזורי ארה"ב בעלי העבדים הלבנים הצליחו במשימתם בעקירת האמונה בוודו מקרב עבדיהם האפריקאים ולכן הוודו, לרוב האפריקאים-אמריקאים, מהווה חלק נוסף מהמסורת אותה עליהם לגלות מחדש.
 
 
כוהן וודו מבצע טקס ריפוי (באזור טוגו)
יוסף חי
מיסטיקה כישופים קבלה מעשית
נייד 0509609554 משרד 0772116606
 
מחזיר אהבה I בעיות זוגיות I החזרת אהבה I חרדות I פחדים I כישוף I כישופים I מזל I גורל I עין הרע I קבלה
היחיד שמחזיר אהבה גם לקהילות הומו לסביות
חשוב לזכור: 100% הצלחה רק בורא עולם נותן אל תאמינו לכל איש מיסטיקה או איש קבלה או מכשף שבמבטיח הבטחות שווא!
כמו כן (בגדר המלצה אישית ודיעה אישית) הזהרו כפל כפליים מאיגודי מיסטיקה אשר משמיצים אנשי קבלה טובים לחינם,
אלה הם "מיסטיקנים" מתחרים זה בדוק!!!! איגודים אלו אינם רשומים בשום רישום איגוד חוקי או מסודר כלשהו!
המשך גלישה מהנה: צוות האתר magia18.com
החזרת אהבה - כישוף אהבה  כישופים לאהבה - הסרת עין הרע כישוף  כישופים פתיחת מזל.