הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
  החזרת אהבה יוסף חי איש קבלה  
Love binding  I click go to my en page
Jewish Kabalah & Love spells worldwide 011972-509-609-554
.ביטול עין הרע I החזרת אהבה I ביטול כישופים.


 

   דף הבית    צור קשר עם יוסף חי    כישופי אהבה    לחשים     קבלה
   פורום מיסטיקה    סגולות עין הרע     עין הרע    טיהור    פתרון חלומות
   מזל וגורל    נומרולוגיה    קריאה בקפה    What is Kabbalah?    סגולות
   קבלה    Jewish Kabalah    החזרת אהבה    זוגיות    אהבה
   הצלחה פרנסה    סגולות    סוד החלומות    כישוף    מאגיה
   טיהור טיפ    נגד עין הרע    ביטול כישוף    וודו    פרנסה
   מחזיר אהבות    רוחניות    מיסטיקה    מורה רוחני    יוסף חי כתבה
   יעוץ רוחני טלפוני    spells witchcraft    דף פייסבוק    contact joseph chai    love spell
   Psychic Test    Wicca What Is It    magick Spells Casting    love spells list    לתשלום מאובטח
   החזרת אהבה פרסום
 
    דף הבית
    צור קשר עם יוסף חי
    כישופי אהבה
    מאגיה
    סיפור אישי
    לחשים
    חומרי כישוף
    גילגול נשמות
    קבלה
    רשימת תפוצה
    ספרים מומלצים
    שחרור מחרדה
    יוסף חי
    התמודדות עם חרדות
    רוחניות
    ABOUT us
    קמעות
    מלאכי הריפוי
    טיהור הגוף והנפש
    Evil Eye2
    סגולות עין הרע
    עין הרע
    טיהור
    פתיחה און ליין
    סיאנס
    החלפת הוספת שם
    תקשור2
    פתרון חלומות
    מיסטיקה קבלה
    מזל וגורל
    נומרולוגיה
    הפנג שואי
    הילות וצבעים
    ברכה בוידאו
    קריאה בקפה
    רייקי
    גרפולוגיה
    שדים
    מכשף
    מדיום
    רוחות
    רוחות בוידאו
    פתיחת גורל
    קבלה
    What is Kabbalah?
    Kabbalah
    סיפור מפחיד
    מוות קליני
    article הורדות
    קבלה הקדמת ספר הזוהר
    תהילים
    הבהרה משפטית
    סגולות
    דיבוק
    קבלה
    אנימציות
    Jewish Kabalah
    יוסף חי
    החזרת אהבה
    זוגיות
    אהבה
    אהבה
    הצלחה פרנסה
    סגולות
    אירגת הרמבן
    סוד החלומות
    אסטרולוגיה
    חינם לסלולרי
    מתקשר
    ביטול כישוף
    English
    mail me שלח מייל
    פירוש שמות
    מחזירי אהבה
    וודו
    פרנסה
    מזלות
    מחזיר אהבות
    זיווג
    רוחניות
    מיסטיקה
    מורה רוחני
    русский
    יוסף חי כתבה
    אסטרולוגיה
    יעוץ רוחני טלפוני
    spells witchcraft
    דף פייסבוק
    contact joseph chai
    love spell
    Psychic Test
    Wicca What Is It
    magick Spells Casting
    love spells list
    paypal paymant
    לתשלום מאובטח
    החזרת אהבה פרסום
לתשלום על בדיקת התאמה / ייעוץ רוחני נא לחץ על הלוגו 


שמות ופרושים


האות א
מי ששמו מתחיל באות א', הוא בעל אופי החלטי ויציב, ניחן באהבת עזרה לזולת, באומץ לב, בדומיננטיות רבה, הוא טיפוס יוזם, רוחני ורחב-אופקים. אבי, אביב, אביבה, אביגיל, אבידור, אביה, אביהו, אביחי, אביטל, אבינועם, אבישי, אבנר, אדיר, אהרון, אברהם, אביתר, אבשלום, אדם, אדר, אהוד, אור, אורי, אורה, אורית, אודי ועוד..
[ ]
האות ב
מי ששמו מתחיל באות ב' (אות שקטה), הינו אדם שקט באופיו, בביתו (בית חם) ובכלל בסביבתו. אות ב' מסמלת גם ברכה, מחלוקות ושינויים, נוטה לתנועה רבה, דוחה דברים ולא מבצען מיד, אך יחד עם זאת הוא קפדן, יציב ונטוע חזק במהותו הפנימית. בועז, בן, בן-ציון, בני, בנימין, בר, ברוך, ברכה, בצלאל, ברוריה, ברק, בת-אל, בתיה, בת-שבע ועוד..
[ ]
האות ג
אות ג' מסמלת, למי ששמו מתחיל באות זו, גדולה וחשיבות רבה. השכל פועל בו רבות, יש בו דיבור חזק, נותן עצות טובות, בעל כושר הבעה מעולה, כשיתנו לו חופש פעולה הוא יצליח, סקרן ויש בו זריזות. הוא נוטה לשלום ולאיחוד הנפרדים, עוזר לזולת גם אם בעצמו הוא מפסיד, חביב, אך עם כל זאת, הוא בעל נטייה לצמצום ודין. גאולה, גבריאל, גבי, גדי, גד, גדעון, גילי, גליה, גיורא, גל, גילה, גיל, גלי, גלית, גלעד, גרשום, גרשון ועוד..
[ ]
האות ד
אות ד' מסמלת דלות והכנעה. מי ששמו מתחיל באות זו, יודע להכניע את עצמו, נוטה להשיג, לנצח, לא מוותר בקלות, נוטה ללכת קדימה, נצרך לחום רב. טיפוס חכםעם חוש הומור שאוהב לעזור ולסייע לבריות. בעל חוש אסתטי, עדין, רגשי, מתלהב תמיד וחסר-מנוחה. מלא רעיונות ונוטה להתווכח בעוז. יום שלישי זהו יום טוב עבורו. דב, דבורה, דביר, דגנית, דורון, דורין, דורית, דודו, דוד, דותן, דור, דורי, דינה, דיקלה, דליה, דן, דני, דנה, דניאל, דפנה, דקל, דרור, דרורה, דרורית ועוד..
[ ]
האות ה
אות ה' מסמלת, לכל מי ששמו מתחיל באות זו, את הדיבור. טיפוס אשר מדבר הרבה ומבין מהר. טיפוס מרשים ששאיפתו להגשים את הציפיות. בנוסף, האות ה' מסמלת את השפע והברכה וכן את כוח ההולדה (לכן רצוי שזוגות שאין ביכולתם להוליד, יקראו שמם עם אות ה', כי יש בזה השפעה גדולה). וכן מי שהאות ה' מתחילה את שמו, יודע לעשות התחלה חדשה בתחומים ובמובנים רבים. הדס, הדסה, הדר, הוד, הודיה, הילה, הילל, הניה, הרצל, הראל ועוד..
[ ]
האות ו
אות ו' מסמלת, למי ששמו מתחיל באות זו, טיפוס יציב ואמיתי. בעל ביטחון חזק. כמו כן, האות מביעה את עניין התוספת. טיפוס שאוהב חברה ואורחים, טיפוס מאוזן, עקשן בקלות רבה, נוטה לנוחות ולתאוות. יש לו קושי להשתנות. בנוסף, בגיל מתבגר יחפש את הרוחניות של החיים. ויקי, ויקטור, ויקטוריה, ורדה, ורדית, ורד ועוד..
[ ]
האות ז
אות ז' מסמנת תזוזה, הליכה, נסיעה וקשור. בנוסף, היא מסמלת גם עזות והיא אות מצד הזכר. טיפוס שאוהב תקשורת ותנועה, רוצה לדעת הכול ולקרא על הכול. יודע לנסח את דבריו בצורה יפה ומיוחדת, מתפלסף, לשונו חדה, אינו מעמיק, רגיש מאד וברגע שהפסקת לעניין אותו, הוא יחפש דברים אחרים. מבחין בין אמת לשקר, אוהב מלחמה פיזית או גופנית. זאב, זבולון, זהבה, זוהר, זוהרה, זיו, זיוה, זכריה, זלמן, זמירה ועוד..
[ ]
האות ח
אות ח' מסמלת את הרע ואת הטוב באופן קיצוני (חסר, חולה ומאידך- חכם, חמוד וחרוץ). האות מסמלת את החטא ואת החיטוי, הטהרה. מי ששמו מתחיל באות ח' הינו רגיש מאד, עצמאי, אוהב טבע, טיפוס שפועל ללא דופי או שלפעמים אינו מזיז את עצמו. אוהב רכושנות, דברן, גם על שטויות, לעיתים נתפס לשתיקה. חביב, חבצלת, חגית, חגי, חדווה, חוה, חיה, חיים, חמדה, חן, חנה, חנוך, חני, חניתה, חנן, חנית, חנניה ועוד..
[ ]
האות ט
מי ששמו מתחיל באות ט', לרוב יש בו גאווה ובטחון עצמי מופרז, אך אם ישתדל מכל הלב הוא יתקן זאת. בנוסף הוא שואף לטוב ביותר, הינו טיפוס אמין ויציב, צנוע וענו, שומר מרחק, נקי, בעל יכולת משחק, אוהב למשוך תשומת לב ולהיות במרכז העניינים. טובה, טוביה, טלי, טליה ועוד..
[ ]
האות י
מי ששמו מתחיל באות י' אוהב ללכת על גדול והינו אדם ביקורתי,כיוון שאות זו מסמלת חוכמה והגיון בריא. פניו עדינות ביותר, טיפוס אמין, צנוע, עובד מסור, קיצוני ביחס לזיווגו. או שהוא נצרך מאד או שהוא פרוש ביותר. לפעמים הוא נודניק וכפייתי, אך בדרך-כלל נחוש והחלטי שיודע להתעמק היטב בעניין מסוים. יגאל, ידידיה, יהודה, יהודית, יהושוע, יואב, יואל, יובל, יוגב, יום-טוב, יוחאי, יוכי, יוסף ועוד..
[ ]
האות כ
מי ששמו מתחיל באות כ', חסרה בו הדומיננטיות והיוזמה. הוא שקט ולעיתים מסתורי, משתדל להשתלב בחברה, אוהב ללחוץ את כף יד הזולת, הוא יציב, מרגיש שהעולם שלו, גאה לעמוד על שלו, והצלחתו תבוא רק כאשר יבחין שעליו להבין את שינויי החיים ויעשה בעצמו שינוי הן בהשקפתו והן במהלכי חייו ואז יצליח. כוכי, כוכבה, כלנית, כנרת, כפיר, כרמית, כרמל, כרמלה. כוכי, כוכבה, כלנית, כנרת, כפיר, כרמית, כרמל, כרמלה ועוד..
[ ]
האות ל
ל'- לשון לימוד. מי ששמו מתחיל באות ל', הוא אוהב ללמוד, פתוח לדברים חדשים והגיוניים, פתוח לקבל, יודע להשתלב ולחיות בהרמוניה עם הבריות. עקשן, מסתכל מגבוה על אחרים, טוב לב ונוטה לוותר מביןהצדדים של הסכסוך, מבחין גם בצד האחר וגם בהשקפות שונות ויודע, לשלב, לאחד ולהשלים בין כולם. בעל כשרון רב לנהל ולהנהיג, טיפוס נוח, עם הרבה דרך ארץ. לאה, לב, לבנה, לבנון, לבנת, לוי, לי, ליאון, ליאור, ליאורה, ליאת, ליטל, לילי, לילית, לילך ועוד..
[ ]
האות מ
מי ששמו מתחיל באות מ', הינו טיפוס פעלתני, זורם, נע הרבה, נעים, אוהב שמחה ואופטימי. הוא טיפוס שמזדהה עם הזולת, נאמן, בעל הקרבה רוחנית, רחמן, בקלות רבה נמשך לסמים או לשתיה חריפה. מאיה, מאור, מאיר, מאירה, מגי, מוטי, מורג, מוניק, מור, מוריה, מורן, מזל, מיטל, מייק, מיכאל, מיכה, מיכל, מימון, מימי, מינה, מיקי, מירב ועוד..
[ ]
האות נ
מי ששמו מתחיל באות נ', הינו בעל חושים מפותחים, בעל יצרים רבים וסוערים. הינו עקשן, שובר מוסכמות ומרדן, נוטה למלחמות וצרות. או שאוהבים אותו או ששונאים אותו, מצבי רוחו משתנים בקיצוניות, וע"י כך שיקבל הרבה חום, יוכל להשתנות. הינו טיפוס ישר ורוחני מאד, יכול להגיע לעמקות רוחנית גבוהה, אם יחכים, יוכל להשיב תשובות לשאלות קשות ביותר. נאווה, נאור, נגה, נוגה, נדב, נח, נוח, נוי, נועה, נועם, נופר, נוריאל, נורית, נחום ועוד..
[ ]
האות ס
מי ששמו מתחיל באות ס', הינו בעל בטחון עצמי, שאפתן ואמביציוני לכיוון השגת מטרתו, וקשה לעצור אותו. הינו בעל קסם, רגיעה ושקט נפשי הגורמים לו להראות נאה. נוטה לשינה רבה. האות ס' היא עיגול, וצורת העיגול שייכת לנקבה, לכן הוא בעל רגש רב, שומר סוד, אופי סגור, לרוב הינו עקשן ורגיש, שונא מסגרות מלחיצות ואוהב חופש. סגולה, סהר, סיגל, סיגלית, סיוון, סימה, סימונה, סימי, סיני, סלע, סלי, סאלי, סלעית, סמדר ועוד..
[ ]
האות ע
מי ששמו מתחיל באות ע', הינו טיפוס שחושב לעומק, אם לטוב ואם להיפך. יש בו עומק פנימי וכן גם מיסתורין. אם ישתדל במידת הענווה והצניעות, הוא יצליח מאד, ואם יתגאה, יושפל מאד. הינו טיפוס שיודע לתת רבות או לקבל רבות, או שניהם יחד. בנוסף, יש בו אהבה פנימית לבריות. הינו בעל נטייה לכעס או להיות פגיע ובייחוד אינו שוכח מהר מה ומי פגעו בו. בנוסף, הינו יציב מאד ועקשן בדרך שבחר לו. עדי, עדן, עדנה, עודד, עובדיה, עוז, עוזי, עומר, עמר, עומרי, עופר ועוד..
[ ]
האות פ
מי ששמו מתחיל באות פ', חייב להיות טיפוס פתוח עם רגש רב, כיוון שאות זו שייכת לנקבה. הוא יודע להביט בטוב המצוי שכל פרט מהנבראים. הוא ער ומתנהג בכמה כיוונים, בנוסף, הוא לא יאמר מה שהוא חושב עליך. הינו טיפוס עם כוח לפרוץ חזק ולהפתיע לטוב ולמוטב. פאני, פז, פזית, פנינה, פסח, פרידה, פרץ ועוד..
[ ]
האות צ
מי ששמו מתחיל באות צ', הינו אדם צדיק. יצליח רק כשיעבוד קשה, נמשך לאנשים מפורסמים ורמי מעלה. נוטה לבלוט או להראות את הישגיו, כמו כן יש לו תאווה לאכילה. הינו אוהב להעניק עזרה לאנשים שהוא מרגיש אליהם טוב, טיפוס עם הרבה מוסר. צבי, צביה, צדוק, צהלה, צופיה, צופית, צור, צורי, צורית, ציון, צחי, צילה, ציפורה, ציפי, צפניה ועוד..
[ ]
האות ק
מי ששמו מתחיל באות ק', או שהוא חקיין מעולה או שהינו צדיק, לרוב שתי התכונות מצויות בו. יש בו מספר מידות והיפוכן, תלוי לאן יטה את עצמו. מצוי בו מנגנון מיוחד אשר נותן לו כוח להתמיד ולהחזיק מעמד זמן רב, אם יגייס את כוחות נפשו לטוב, הוא יצליח מאד. בנוסף הוא יודע לצחוק ולהצחיק. או שהוא ישן הרבה או שהוא ערני מאד. קארין, קדוש, קובי, קטי, קינן, קרן ועוד..
[ ]
האות ר
מי ששמו מתחיל באות ר', הינו טיפוס פעיל, נמשך לעסקים, חושב טוב לפני שיפעל. אוהב לעשות דברים חדשים, לעיתים נחפז ופזיז, בעל מרץ רב, לא נשבר הרבה והוא פשוט מתחיל מחדש. בנוסף, יש לו יכולת ילודה ופריון. ראובן, ראומה, רבקה, רגב, רובי, רוחמה, רויטל, רוית, רון, רוני, רונן, רונית, רועי, רות, רות, רותם, רז, רחל, רחמים, ריטה, רינה, רינת, רמי, רן, רעות, רעיה, רענן, רפאל, רפי, רקפת ועוד..
[ ]
האות ש
מי ששמו מתחיל באות ש', הינו טיפוס דומיננטי שלרוב לוקח הרבה תשומת לב. בדרך כלל אהוב וממשיך לחפש רגש ואהדה. מתלהב מאד, מחפש רכוש וצבירת נכסים או יציבות בפרנסתו, וכן משהו טוב למעמדו. כמו כן, הינו עקשן, טיפוס אמיתי שיאמר לזולת מה שהוא חושב עליו. בנוסף, הוא אוהב להכיר מכלול של דברים. שאול, שבתאי, שגיא, שגית, שולה, שוקי, שושנה, שחר, שי, שירה, שירלי, שלהבת, שלום, שלומית, שלי, שלמה ועוד..
[ ]
האות ת
מי ששמו מתחיל באות ת', הינו טיפוס צנוע ועניו. מסתכל תמיד על הסוף והתכלית שבכל עניין. יש לו נטייה "להתקע" בלי לזוז. אם יבנה את אישיותו, יזכה בקלות לשליטה ולחוזק פנימי. בנוסף, הינו טיפוס חקרן ושואף לדעת דברים נסתרים. תום, תומר, תחיה, תמי, תמיר, תמר, תקוה, תרצה ועוד..
מחזיר אהבה I בעיות זוגיות I החזרת אהבה I חרדות I פחדים I כישוף I כישופים I מזל I גורל I עין הרע I קבלה
היחיד שמחזיר אהבה גם לקהילות הומו לסביות
חשוב לזכור: 100% הצלחה רק בורא עולם נותן אל תאמינו לכל איש מיסטיקה או איש קבלה או מכשף שבמבטיח הבטחות שווא!
כמו כן (בגדר המלצה אישית ודיעה אישית) הזהרו כפל כפליים מאיגודי מיסטיקה אשר משמיצים אנשי קבלה טובים לחינם,
אלה הם "מיסטיקנים" מתחרים זה בדוק!!!! איגודים אלו אינם רשומים בשום רישום איגוד חוקי או מסודר כלשהו!
המשך גלישה מהנה: צוות האתר magia18.com
החזרת אהבה - כישוף אהבה  כישופים לאהבה - הסרת עין הרע כישוף  כישופים פתיחת מזל.